17 maja 2023 roku miało miejsce podsumowanie XI Gminnego Konkursu o Janie Pawle II „Szukałem Was – idziemy za Tobą” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Męcinie, rozgrywanego w dwóch kategoriach wiekowych (kl. I-IV oraz V-VIII). Naszą szkołę reprezentowało w nim ośmioro uczniów.

Prace na konkurs plastyczny „Lolek – dziecięcy portret Papieża” przygotowały: Maja Frączek (kl. I a), Wiktoria Sekuła (kl. II b), Oliwia Zimoń (kl.VI) i Gabriela Zielińska (kl. VIII). W konkursie wiedzy o Janie Pawle II brali udział: Grzegorz Kurczab (kl. II a), Daria Górszczyk (kl. IV) i Martyna Raczek (kl. V). W trzeciej kategorii tematycznej, konkursie piosenki o Janie Pawle II, startowały Justyna Raczek (kl. II b) i Nikola Papież (kl. V).
W konkursie wiedzy drugie miejsce zajęła Daria Górszczyk, którą do konkursu przygotowywała mgr Jadwiga Kuś. Natomiast jury konkursu wokalnego pierwsze miejsce przyznało Nikoli Papież i wyróżnienie - Justynie Raczek. Ponadto Nikola otrzymała nagrodę publiczności w swojej grupie wiekowej. Z uczennicami uzdolnionymi muzycznie pracowała mgr Marzena Kasprzyk- Dudek.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wszystkim reprezentantom naszej szkoły.

 

 Szkoła Współpracy

Szkoła Promujący Zdrowie

Aktywna tablica

Do hymnu!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Spinka

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

insta.ling

Bezpieczny Puchatek

Mały Mistrz

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Odblaskowa szkoła

 

 

 

 

Używamy cookies!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.