Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcie
Opiekun     

Konik Jakub, Laskosz Dominik, Liptak Kamil, Małucha Mikołaj, Siciarz Przemysław, Smoleń Krystian, Wójcik Wiktor

Bernacki Igor, Mordarski Paweł, Raczek Marcin

6

 

 5

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w siatkówce chłopców – kategoria szkół podstawowych

mgr Michał Majka

Paulina Górszczyk, Marcelina Górka, Julia Górszczyk, Wiktoria Wróbel, Oliwia Raczek, Jolanta Słowiak

Anna Górka, Wiktoria Tabor, Oliwia Mól, Aleksandra Krzyżak

6

 

5

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt mgr Anna Szkarłat
   0a I miejsce w kategorii oddziałów przedszkolnych w rejonowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez „Gazetę Krakowską” pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły/przedszkola - do klasy przez pasy” mgr Barbara Raczek
 Marcelina Górka  6 III miejsce w XIV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym w kategorii Pieśń Patriotyczna mgr Marzena Kasprzyk-Dudek
 Kamila Pajor  6 Wyróżnienie w XIV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym w kategorii Poezja Patriotyczna mgr Jadwiga Kuś
 Wiktor Szewczyk  4  Wyróżnienie w I Konkursie Plastycznym dla Osób Niepełnosprawnych pn. "Stwórzmy sobie raj" mgr Lucyna Górszczyk
 Konrad Bańczak  1b  Wyróżnienie w I Konkursie Plastycznym dla Osób Niepełnosprawnych pn. "Stwórzmy sobie raj" mgr Krystyna Tobiasz
 Bartosz Frączek  3 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim „Magia świąt Bożego Narodzenia” (kartka z życzeniami) mgr Teresa Ciuła
 Konrad Bańczak  1b I miejsce w VII Miejsko-Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem „Anioł pasterzom mówił: Chrystus się wam narodził” mgr Krystyna Tobiasz
Emilia Serafin 3 II miejsce w VII Miejsko-Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem „Anioł pasterzom mówił: Chrystus się wam narodził” mgr Lucyna Górszczyk
Miłosz Koszut 2b III miejsce w VII Miejsko-Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem „Anioł pasterzom mówił: Chrystus się wam narodził” mgr Lucyna Górszczyk
Laura Fryźlewicz  5 Nagroda w X edycji Gminnego Konkursu poświęconego życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego za wykonanie pracy plastycznej na temat: „ Pejzaż wczesnowiosenny – widok z okna ” inspirowany dziełami Mistrza mgr Marta Sobczak-Piętoń
Anna Raczek 3 III miejsce w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" w kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych (finał gminny) mgr Teresa Ciuła
Patrycja Frączek 4 III miejsce w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (finał gminny) mgr Marta Sobczak-Piętoń
Konrad Bańczak 1b II miejsce w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" w kategorii uczniów niepełnosprawnych (finał gminny) mgr Krystyna Tobiasz

Anna Górka, Laura Fryźlewicz, Aleksandra Krzyżak, Natalia Krzyżak, Oliwia Mól, Oliwia Oleksy, Julia Smoleń, Wiktoria Tabor

Paulina Górszczyk, Marcelina Górka, Kamila Pajor, Jolanta Słowiak, Wiktoria Wróbel

5

 

6

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Unihokeju Dziewcząt kat. Szkół podstawowych mgr Anna Szkarłat

Bartosz Frączek

3

Wyróżnienie w I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych mgr Klaudia Biedrońska

Zofia Frączek

1b

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki" mgr Halina Ryś
Julia Górka, Martyna Radzięta, Anna Raczek, Adriana Kalisz, Kinga Raczek 3 III miejsce w III edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z Terenu Gminy Limanowa "MaGa - Młodzi Artyści Gminy Atakują", w kategorii: taniec, kl. 0-III mgr Teresa Ciuła
Anna Raczek 3 Wyróżnienie w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" w kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych (finał powiatowy) mgr Teresa Ciuła