Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcie
Opiekun     
 Kacper Bańczak  5 III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pn.: "Natura 2000 w powiecie Limanowskim"  mgr Marta Sobczak-Piętoń
 

Anna Raczek

 4 III miejsce w XV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym w kategorii pieśń patriotyczna  mgr Marzena Kasprzyk-Dudek
Kamil Michalik 5 II miejsce w XV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym w kategorii poezja patriotyczna  mgr Lidia Biernat
Mateusz Radzięta 4 wyróżnienie w XV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym w kategorii poezja patriotyczna  mgr Wiesław Ociepka
Ardecki Kacper, Bańczak Kacper, Bernacki Igor, Górszczyk Igor, Górszczyk Adam, Mordarski Paweł, Pietrzak Szymon, Raczek Marcin, Raczek Patryk, Smoleń Jakub, Sołtys Oskar 4-6 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w minipiłce siatkowej chłopców mgr Michał Majka
Mateusz Radzięta 4 II miejsce w I Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem Poezja to "MY. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa". mgr Wiesław Ociepka
Zuzanna Urbaniak 0A wyróżnienie w I Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem Poezja to "MY. Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa". mgr Teresa Ciuła
Golonka Marlena, Górka Anna, Krzyżak Aleksandra, Krzyżak Natalia, Mól Oliwia, Raczek Kinga, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena, Smoleń Izabela, Smoleń Julia, Tabor Wiktoria 6 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w minipiłce siatkowej dziewcząt
mgr Anna Szkarłat
Melania Koszut 3b III miejsce w Miejsko-Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Witraż Bożonarodzeniowy" - kategoria V mgr Lucyna Górszczyk
Konrad Bańczak 2b I miejsce w Miejsko-Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Witraż Bożonarodzeniowy" - kategoria II mgr Lucyna Górszczyk
Patrycja Smoleń 2 wyróżnienie w powiatowym czytelniczym konkursie plastycznym „Przygoda w Stumilowym Lesie” mgr Halina Ryś
Melania Koszut 3a

I miejsce w eliminacjach gminnych XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

IV grupa konkursowa

mgr Lucyna Górszczyk
Dominik Zaczyk 2b

I miejsce w eliminacjach gminnych XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

I grupa konkursowa

mgr Krystyna Tobiasz
 Konrad Bańczak 2b

wyróżnienie w eliminacjach gminnych XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

IV grupa konkursowa

mgr Krystyna Tobiasz
 Emilia Serafin 4

wyróżnienie w Eliminacjach Gminnych XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

IV grupa konkursowa

mgr Lucyna Górszczyk
Kamil Michalik 5

III miejsce w XI Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego

mgr Lidia Biernat
Natalia Raczek 1

wyróżnienie w gminnym konkursie "Moja Wielkanocna Pisanka"

mgr Barbara Raczek
Roksana Chełmecka 1 nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pod hasłem "Dbamy o nasze miasto- walczymy ze smogiem" mgr Barbara Raczek
Mateusz Oleksy 5 I miejsce w XVI edycji wojewódzkiego konkursu literackiego "Jan Paweł II - patron najgodniejszy" mgr Lidia Biernat
Paulina Piwowar 3a III miejsce w II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych ,,I  love English” mgr Klaudia Biedrońska
Grupa taneczna „Power Girls“ : Adrianna Kalisz, Kinga Raczek, Anna Raczek, Julia Górka 4 I miejsce w IV Edycji Przeglądu Artystycznego MaGa dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Limanowa - Konkurs Tańca - kategoria IV-VI SP
mgr Anna Szkarłat
Ewelina Górszczyk 2a wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie kangur Matematyczny mgr Danuta Guswa
Natalia Dutka 3a wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie kangur Matematyczny mgr Halina Liberda
Bartosz Frączek 4 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie kangur Matematyczny mgr Paweł Kryzia
Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b I miejsce w II Parafialnym Konkursie Pieśni Maryjnych mgr Joanna Sławek
Melania Koszut 3b

I miejsce w eliminacjach powiatowych XIX Edycji Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - grupa IV

mgr Lucyna Górszczyk
 Konrad Bańczak 2b wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX Edycji Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - grupa IV mgr Krystyna Tobiasz
 Emilia Serafin  4 wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX Edycji Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - grupa IV mgr Lucyna Górszczyk
Laura Fryźlewicz i Oliwia Mól 6 II miejsce w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym "Na polskim Spiszu" mgr Wiesława Siciarz