Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcie Opiekun

Adam Górszczyk, Dominik Małucha, Jakub Smoleń,

Paweł Wątroba, Wiktor Wróbel,

Kacper Opach,  Kacper Syktus, Mikołaj Syktus, Kamil Uryga,

Oskar Sołtys,

Kacper Górka

 6

5

4b

4a

3b

 

Mistrzowie Gminy w piłce nożnej halowej chłopców z rocznika 2005 i młodsi
mgr Łukasz Sukiennik
 Kamil Michalik  6  II miejsce w VI Konkursie poezji Patriotycznej o zasięgu powiatowym mgr  Lidia Biernat
Patrycja Frączek, Górka Anna, Julia Górka, Anna Raczek, Kinga Raczek, Martyna Radzięta, Patrycja Radzieta, Marlena Rosiek, Izabela Smoleń, Natalia Smoleń  5 i 6
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci  Minisiatkówka - czwórki dziewczęta
mgr Łukasz Sukiennik
Kacper Bańczak, Bartosz Frączek, Adam Górszczyk, Dominik Małucha, Jakub Mól, Mateusz Oleksy, Kacper Opach, Mateusz Radzięta, Jakub Smoleń, Oskar Sołtys, Wiktror Wróbel

 4

5 i 6

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci  Minisiatkówka - czwórki chłopcy mgr Michał Majka
Kacper Bańczak, Bartosz Frączek, Adam Górszczyk, Dominik Małucha, Jakub Mól, Mateusz Oleksy, Kacper Opach, Mateusz Radzięta, Jakub Smoleń, Oskar Sołtys, Wiktror Wróbel   II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Minisiatkówce – w ramach Igrzysk Dzieci kat. Chłopców ur. 2005 i młodsi mgr Michał Majka
Kamil Michalik 6 II miejsce w XV edycji powiatowego konkursu recytatorskiego poświęconego twórczości ks. Jana Twardowskiego mgr Lidia Biernat
Melania Koszut 4b I miejsce w IX Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Najpiękniejszy łańcuch choinkowy" - uczniowie klas 4-6 mgr Lucyna Górszczyk
Emilia Serafin 5 III miejsce w IX Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Najpiękniejszy łańcuch choinkowy" - uczniowie klas 4-6 mgr Lucyna Górszczyk
Patrycja Ciuła  0a III miejsce  w konkursie ogólnopolskim ,,Moja pani z przedszkola” mgr Marta Sobczak-Piętoń
Nikola Papież  0a Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim ,,Moja pani z przedszkola” mgr Marta Sobczak-Piętoń
Hubert Raczek 0a Nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Smok obibok i Jego przyjaciele" mgr Marta Sobczak-Piętoń
Laura Fryźlewicz 7 Laureatka etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" mgr Irena Frączek
Natalia Ciuła, Marlena Golonka, Aleksandra Krzyżak, Natalia Krzyżak, Julia Smoleń, Wiktoria Tabor 7

I miejsce w V Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa MaGa - konkurs śpiewu kl. VII oraz II i III gimnazjum

Nagroda Grand Prix dla szkoły

mgr Maria Wrona
Julia Górka 2

Wyróżnienie w XVII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Jan Paweł II - patron najgodniejszy" w kategorii klas I - III szkoły podstawowej

mgr Barbara Raczek
Wiktor Frączek 1 Wyróżnienie w XVII edycji wojewódzkiego konkursu multimedialnego - Paint  "Jan Paweł II - patron najgodniejszy" w kategorii klas I - III szkoły podstawowej mgr Ewa Papież
Roksana Chełmecka   Wyróżnienie w XVII edycji wojewódzkiego konkursu multimedialnego - Paint  "Jan Paweł II - patron najgodniejszy" w kategorii klas I - III szkoły podstawowej mgr Ewa Papież
Ewelina Kowalska 0a Nagroda w Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym pn. „Ogród piękna, dobra i radości. Mieszkańcy ogrodów”
kategoria: 5 – 6 lat
mgr Marta Sobczak-Piętoń
Roksana Chełmecka 2 Wyróżnienie w Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym pn. „Ogród piękna, dobra i radości. Mieszkańcy ogrodów”
kategoria: 7 – 9 lat

mgr Barbara Raczek
Hubert Raczek 0a Wyróżnienie w I edycji ogólnopolskiego konkursu plas tycznego„W magicznym świecie sztuki – przedszkolaki z pasją” - Mali kubiści
mgr Marta Sobczak-Piętoń
Kinga Raczek, Anna Raczek, Adrianna Kalisz, Julia Górka 5 II miejsce w V Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa MaGa- konkurs tańca kl. IV - VI mgr Maria Wrona
Natalia Ciuła, Marlena Golonka, Aleksandra Krzyżak, Natalia Krzyżak, Julia Smoleń, Wiktoria Tabor 7 III miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Zespołów Wokalnych i Chórów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka mgr Maria Wrona
Kacper Ryś i Oliwia Dutka 2 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Barbara Raczek
Angelika Oleksy i Wiktoria Krzyżak 3a wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Danuta Gucwa
Filip Tabor 3b wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Krystyna Tobiasz
Bartosz Frączek 5 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Krystyna Kryzia
Laura Fryźlewicz i Oliwia Mól 7 I miejsce w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym pt. "Bieszczady" organizowanym przez PTTK w Limanowej mgr Wiesława Siciarz