Wychowawcy:
oddział przedszkolny gr. a mgr Danuta Gucwa
oddział przedszkolny gr. b mgr Anna Ptaszek
klasa 1 mgr Krystyna Tobiasz
klasa 2a mgr Barbara Raczek
klasa 2b mgr Agnieszka Migas-Franczyk
klasa 3a mgr Agata Bargieł
klasa 3b mgr Ewa Papież
klasa 4 mgr Jadwiga Kuś
klasa 5 mgr mgr Wiesława Siciarz
klasa 6 mgr Irena Frączek
klasa 7 mgr Lidia Biernat
klasa 8 mgr Klaudia Biedrońska
Lp. |
Imię i nazwisko |
Przedmiot/forma opieki |
1. |
mgr Agata Bargieł |
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia specjalistyczne |
2. |
ks. mgr Andrzej Bąk |
religia |
3. |
mgr Klaudia Biedrońska |
język angielski |
4. |
mgr Lidia Biernat |
język polski, zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej |
5. |
mgr Małgorzata Czepiel |
język niemiecki |
6. |
mgr Długosz Grzegorz |
chemia |
7. |
mgr Renata Długosz |
biologia |
9. |
mgr Irena Frączek |
historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe |
11. |
mgr Danuta Gucwa |
edukacja przedszkolna |
12. |
mgr Angelika Jawor-Duda |
psycholog |
13. |
mgr Marzena Kasprzyk – Dudek |
muzyka |
14. |
mgr Beata Kot |
pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej |
15. |
mgr Katarzyna Król |
fizyka |
16. |
mgr Krystyna Kryzia |
matematyka |
17. |
mgr Paweł Kryzia |
matematyka, informatyka, edukacja informatyczna, zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej |
18. |
mgr Jadwiga Kuś |
język polski, zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej |
20. |
mgr Danuta Małucha |
religia, świetlica |
21. |
mgr Agnieszka Migas-Franczyk |
edukacja wczesnoszkolna, logopeda |
22. |
mgr Paulina Orzeł |
pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia specjalistyczne |
23. |
mgr Ewa Papież |
edukacja wczesnoszkolna |
24. |
mgr Anna Ptaszek |
edukacja przedszkolna |
25. |
mgr Barbara Raczek |
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia specjalistyczne |
26. |
mgr Halina Ryś |
biblioteka, zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej |
27. |
mgr Wiesława Siciarz |
geografia, przyroda, świetlica |
28. |
mgr Ewa Starzec |
język angielski |
29. |
mgr Magdalena Strzebońska |
plastyka, technika, informatyka, edukacja informatyczna, edukacja plastyczna |
30. |
mgr Łukasz Sukiennik |
wychowanie fizyczne |
31. |
mgr Krystyna Tobiasz |
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia specjalistyczne |