koordynator - mgr Dominika Lisek

w roku szkolnym 2017/2018 funkcję koordynatora pełni mgr Beata Kot

W ramach Szkoły Współpracy oraz Szkoły Promującej Zdrowie 5.06.2018r. w naszej szkole został zorganizowany sklep ze zdrową żywnością.  Zdrowe, pełnowartościowe  produkty przygotowali uczniowie oraz  rodzice klas  I-III, klasy IV a  i  VII. Uzyskane środki ze sprzedaży uczniowie przekazali dla  podopiecznych wolontariuszy naszej szkoły.

Organizatorzy: Beata Kot, Krystyna Tobiasz, Małgorzata Cedzidło

W maju 2018 roku uczniowie klas 1 - 3 w ramach realizacji programu wychowawczo - profilaktycznego częstowali się w porze śniadaniowej kanapkami oraz sałatkami jarzynowymi i owocowymi przygotowanymi przez rodziców. O tym, że śniadanie im smakowało świadczyły liczne dokładki i puste talerze każdego z nich. Cieszymy się bardzo, że moda na zdrową żywność na stałe zagościła w naszej szkole.

Pod koniec stycznia 2018 roku uczniowie klas 1-3 w ramach projektu "Szkoła Promująca Zdrowie" przygotowali pod kierunkiem wychowawczyń plakaty będące zbiorem zasad ostrożnego surfowania po internecie, bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych, ostrożnego przechodzenia przez jezdnię, prawidłowych kontaktów z rówieśnikami i osobami dorosłymi oraz kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Czytaj więcej: Dobre maniery