W dniu 10.04.2024 r.,  w ramach projektu  ,, Z kulturą mi do twarzy “ , przedszkolaki z naszej szkoły zapoznały się z kulturą Belgii i postaciami smerfów.

Tego dnia dzieci założyły biało - niebieskie stroje i nasze przedszkole wyglądało jak wioska smerfów. Dodatkowym atutem tego dnia była degustacja belgijskich gofrów  z ulubionymi dodatkami. Nie zabrakło również obejrzenia odcinka smerfnych przygód. To był naprawdę ,,smerfny dzień”. 

 

 Szkoła Współpracy

Szkoła Promujący Zdrowie

Aktywna tablica

Do hymnu!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Spinka

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

insta.ling

Bezpieczny Puchatek

Mały Mistrz

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Odblaskowa szkoła

 

 

 

 

Używamy cookies!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.