Dnia 13 lutego 2018 r uczniowie szkół podstawowych z gminy i miasta Limanowa spotkali  się na wspólnej zabawie karnawałowej w Szkole Podstawowej w Rupniowie. Bal okazał się niezwykłym przeżyciem i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. W rytm muzyki z dziećmi  bawili się wolontariusze, rodzice i nauczyciele. W tym ostatnim dniu karnawału przewidziano wiele atrakcji, m.in. zabawę z balonami oraz malowanie twarzy, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i niezapomnianych przeżyć.

Podczas spotkania  nadszedł  długo wyczekiwany dzień dla uczestników IX Miejsko – Gminnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego – uroczyste podsumowanie wyników konkursu. W tegorocznej edycji uczestnicy musieli wykonać łańcuch choinkowy. Pomysły i same prace przeszły wyobrażenia zarówno organizatorów, jak i członków jury, które musiało podjąć trudne decyzje, aby wyłonić zwycięzców. Jak co roku nie zabrakło uśmiechów na twarzach wszystkich dzieci. Cieszyli się rodzice, opiekunowie i nauczyciele,  widząc iskierki radości w oczach swoich podopiecznych. Każdy z obecnych uczestników nie krył radości, widząc nagrodę, o której marzył oraz dodatkową nagrodę specjalną.

Sukcesy uczniów naszej szkoły:

I miejsce zdobyła Melania Koszut

III miejsce uzyskała Emilia Serafin

Wyróżnienie otrzymali Konrad Bańczak i Wiktor Szewczyk