We wtorek 2 lutego w naszej szkole mieliśmy okazję spotkać się ze znamienitym sportowcem Pawłem Zygmuntem. Pan Pawel opowiedział nam o tradycji Igrzysk Olimpijskich, dyscyplinach sportowych i zmaganiach sportowców. Zainteresowanie wszystkich uczniów wzbudziły także opowiadania sportowca o tym jak sam trenował w dzieciństwie i jakie sukcesy osiągał podczas swojej kariery. Po spotkaniu można było uzyskać autograf olimpijczyka.

Więcej informacji na temat akcji "Zostań Olimpijczykiem" można znaleźć na stronie internetowej zostanolimpijczykiem.pl

Zapraszamy uczniów do udziału w internetowym konkursie wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich - Rio de Janeiro dostępnym na stronie akcji.

Szkoła Współpracy

Szkoła Promujący Zdrowie