prowadzący zajęcia - mgr Łukasz Sukiennik i mgr Michał Majka

W dniu 28 lutego w Pasierbcu zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, w kategorii chłopców 4 drużyny.

Czytaj więcej: Gminny turniej siatkówki

W dniu 8 stycznia w Pisarzowej został rozegrany gminny turniej siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodziezy Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Bernacki Igor, Cabała Maciej , Judka Damian, Konik Jakub (kapitan), Koszut Mateusz , Kubacki Filip, Liptak Kamil, Małucha Mikołaj, Pietrzak Szymon, Smoleń Jakub, Wójcik Wiktor. Trenerem i opiekunem drużyny był mgr Michał Majka.

Czytaj więcej: Turniej siatkówki chłopców

W dniu 3 stycznia w Szkole Podstawowej w Pisarzowej  odbyły się zawody o Mistrzostwo Gminy Limanowa w piłce siatkowej dziewcząt.  Dziewczęta z naszej szkoły wygrały wszystkie mecze i zdobyły tytuł Mistrza Gminy Limanowa oraz awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się 8 stycznia.

Skład drużyny: Górka Marcelina, Wróbel Wiktoria, Mamak Karolina, Kwiatkowska Kinga, Jaskólska Karolina, Sułkowska Zuzanna, Tabor Wiktoria, Krzyżak Aleksandra, Górka Anna, Mól Oliwia, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena

Opiekunem drużyny był mgr Łukasz Sukiennik