Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcie Opiekun
 Kamil Michalik  7 Wyróżnienie w XVII Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja  mgr Lidia Biernat
 Mateusz Radzięta  6 Wyróżnienie w XVII Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja  mgr Wiesław Ociepka
 Mateusz Radzięta 6

Finalista VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

 mgr Wiesław Ociepka

Darowska Karolina, Sukiennik Julia,

Górka Julia, Kalisz Adrianna, Obrzut Nadia, Raczek Anna, Raczek Kinga, Radzięta Martyna, Smoleń Izabela

5a

6

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt

mgr Łukasz Sukiennik

Golonka Dominik, Górka Kacper, Opach Kacper, Syktus Kacper, Zboś Jakub

Frączek Bartosz, Górski Bartłomiej, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar,  Wróbel Wiktor

5ab

6

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Unihokeju Chłopców mgr Michał Majka

Tabor Wiktoria, Krzyżak Aleksandra, Górka Anna, Mól Oliwia, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena

8 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce siatkowej dziewcząt mgr Łukasz Sukiennik

Bernacki Igor,  Pietrzak Szymon,

Smoleń Jakub

8

7

I miejsce w Gminnym Turnieju siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej mgr Michał Majka

Bernacki Igor,  Pietrzak Szymon,

Smoleń Jakub

8

7

II miejsce w Powiatowym Turnieju siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej mgr Michał Majka

Paulina Serafin

4

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja kartka bożonarodzeniowa" realizowanym w ramach cyklu "Pod skrzydłami anioła" mgr Lucyna Górszczyk

Mateusz Radzięta

6

II miejsce w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim "Poezja to MY. Maria Konopnicka - mistrzyni słowa" mgr Wiesława Ociepka
Zuzanna Urbaniak 2 Wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim "Poezja to MY. Maria Konopnicka - mistrzyni słowa" mgr Teresa Ciuła
Ardecki Bartłomiej, Frączek Bartosz, Górka Kacper, Opach Kacper, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar, Szewczyk Łukasz, Tabor Filip, Wróbel Wiktor, Zboś Jakub 4-6 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci mgr Michał Majka
Darowska Karolina, Górka Julia, Kalisz Adrianna, Piechówka Joanna, Raczek Anna, Raczek Kinga, Radzięta Martyna, Smoleń Eliza, Smoleń Izabela, Sukiennik Julia 6 II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci mgr Łukasz Sukienni
Nikola Papież 1 Grand Prix w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" mgr Teresa Ciuła
Frączek Bartosz, Górka Kacper, Oleksy Sebastian, Opach Kacper, Raczek Jakub, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar, Syktus Kacper, Szewczyk Łukasz, Tabor Filip, Wątroba Paweł, Wróbel Wiktor, Zboś Jakub 4-6 II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej chłopców ur. 2005 i młodszych
mgr Michał Majka