Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcie Opiekun
 Kamil Michalik  7 Wyróżnienie w XVII Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja  mgr Lidia Biernat
 Mateusz Radzięta  6 Wyróżnienie w XVII Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja  mgr Wiesław Ociepka
 Mateusz Radzięta 6

Finalista VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

 mgr Wiesław Ociepka

Darowska Karolina, Sukiennik Julia,

Górka Julia, Kalisz Adrianna, Obrzut Nadia, Raczek Anna, Raczek Kinga, Radzięta Martyna, Smoleń Izabela

5a

6

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Unihokeju Dziewcząt

mgr Łukasz Sukiennik

Golonka Dominik, Górka Kacper, Opach Kacper, Syktus Kacper, Zboś Jakub

Frączek Bartosz, Górski Bartłomiej, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar,  Wróbel Wiktor

5ab

6

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Unihokeju Chłopców mgr Michał Majka

Tabor Wiktoria, Krzyżak Aleksandra, Górka Anna, Mól Oliwia, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena

8 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce siatkowej dziewcząt mgr Łukasz Sukiennik

Bernacki Igor,  Pietrzak Szymon,

Smoleń Jakub

8

7

I miejsce w Gminnym Turnieju siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej mgr Michał Majka

Bernacki Igor,  Pietrzak Szymon,

Smoleń Jakub

8

7

II miejsce w Powiatowym Turnieju siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej mgr Michał Majka

Paulina Serafin

4

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja kartka bożonarodzeniowa" realizowanym w ramach cyklu "Pod skrzydłami anioła" mgr Lucyna Górszczyk

Mateusz Radzięta

6

II miejsce w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim "Poezja to MY. Maria Konopnicka - mistrzyni słowa" mgr Wiesława Ociepka
Zuzanna Urbaniak 2 Wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim "Poezja to MY. Maria Konopnicka - mistrzyni słowa" mgr Teresa Ciuła
Ardecki Bartłomiej, Frączek Bartosz, Górka Kacper, Opach Kacper, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar, Szewczyk Łukasz, Tabor Filip, Wróbel Wiktor, Zboś Jakub 4-6 I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci mgr Michał Majka
Darowska Karolina, Górka Julia, Kalisz Adrianna, Piechówka Joanna, Raczek Anna, Raczek Kinga, Radzięta Martyna, Smoleń Eliza, Smoleń Izabela, Sukiennik Julia 6 II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci mgr Łukasz Sukienni
Nikola Papież 1 Grand Prix w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" mgr Teresa Ciuła
Frączek Bartosz, Górka Kacper, Oleksy Sebastian, Opach Kacper, Raczek Jakub, Radzięta Mateusz, Sołtys Oskar, Syktus Kacper, Szewczyk Łukasz, Tabor Filip, Wątroba Paweł, Wróbel Wiktor, Zboś Jakub 4-6 II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej chłopców ur. 2005 i młodszych
mgr Michał Majka
Konrad Bańczak 3 Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Działań Artystycznych "W leśnej krainie" - konkurs plastyczny mgr Lucyna Górszczyk
Paulina Serafin 6 Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Działań Artystycznych "W leśnej krainie" - konkurs plastyczny mgr Lucyna Górszczyk
Laura Fryźlewicz 8

Laureatka etapu wojewódzkiego XXIV edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”

mgr Irena Frączek
Patrycja Ciuła 1

I miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny)

mgr Teresa Ciuła
Roksana Chełmecka 3 II miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Teresa Ciuła
Hubert Raczek 1 II miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętoń
Julia Bernacka 1 III miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Teresa Ciuła
Alan Dutka 1 Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętroń
Hubert Bernacki 1 Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętroń
Nikola Papież 1 Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Teresa Ciuła
Karolina Darowska 5a I miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętroń
Natalia Dutka 5a I miejsce w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętroń
Jakub Zboś 5a Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu" (konkurs plastyczny) mgr Marta Sobczak-Piętroń
Roksana Chełmecka 3 I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - mój autorytet" (konkurs plastyczny) mgr Barbara Raczek
Karolina Raczek 2 Wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - mój autorytet" (konkurs plastyczny) mgr Halina Liberda
Natalia Raczek 3 III miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - mój autorytet" (konkurs komputerowy) mgr Ewa Papież
Natalia Dutka 5a Wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - mój autorytet" (konkurs literacki) mgr Jadwiga Kuś
Oliwia Dutka 3 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Barbara Raczek
Lucjan Piechówka 4 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Paweł Kryzia
Bartosz Frączek 6 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Krystyna Kryzia
Adam Górszczyk 7 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur  Matematyczny" mgr Krystyna Kryzia
Zofia Frączek, Miłosz Koszut, Anna Raczek, Kinga Raczek, Julia Górka 4,5b,6 Wyróżnienie w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują” - śpiew - kategoria klasy IV-VI SP mgr Marzena Kasprzyk-Dudek
Kinga Raczek, Anna Raczek, Julia Górka 6 I miejsce w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują” - taniec - kategoria klasy IV-VI SP
mgr Magdalena Strzebońska
Paulina Tobiasz 7 II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego kategoria: klasy VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum mgr Lidia Biernat
Mateusz Radzięta 6 II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego kategoria: klasy IV-VII szkoły podstawowej
mgr Wiesław Ociepka
Łucja Kryzia, Oliwia Wyżycka 1 Nagroda w XI edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego pt. "Pejzaż sadecki - kolaż marzeń i rzeczywistości" mgr Teresa Ciuła
Julia Bernacka, Lena Frączek, Nikola Papież 1 Wyróżnienie w XI edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego pt. "Pejzaż sadecki - kolaż marzeń i rzeczywistości" mgr Teresa Ciuła