konkurs dla uczniów gimnazjów

organizowany pod patronatem Wójta Gminy Limanowa

Serdecznie zapraszamy uczniów oddziałów gimnazjalnych z terenu Gminy Limanowa do wzięcia udziału w III Gminnym Konkursie Chemicznym, który odbędzie się w naszej szkole 23 kwietnia 2018 r. o godzinie 1100.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 14 kwietnia. Regulamin w zakładce DO POBRANIA.

7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Chemicznego dedykowana uczniom gimnazjum. Nauczycielem odpowiedzialnym za organizację tegorocznego konkursu była pani Maria Wyżycka. W etapie gminnym wzięli udział uczniowie czterech szkół: Zespołu Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II (Gospodarze), Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie, Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce oraz przedstawiciele naszej szkoły.

Czytaj więcej: II edycja Gminnego Konkursu Chemicznego

Dnia 7 kwietna 2016r w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja Gminnego  Konkursu Chemicznego, w którym uczestniczyli gimnazjaliści z czterech szkół: ZS nr 2 w Starej Wsi, ZS w Mordarce, ZS w Męcinie oraz gospodarze.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce –  Małgorzata Krzemińska, uczennica klasy III gimnazjum w Męcinie (nauczyciel prowadzący Grzegorz Długosz)

II miejsce – Edyta Król, uczennica III klasy gimnazjum nr 2 w Starej Wsi (nauczyciel prowadzący Maria Wyżycka)

III miejsce – Sara Hejmej, uczennica III klasy gimnazjum nr 2 w Starej Wsi (nauczyciel prowadzący Maria Wyżycka)

Nagrodzeni zostali również pozostali uczestnicy:

- z ZS w Pisarzowej: Przemysław Kożuch, Natalia Górszczyk i Mikołaj Pajor (nauczyciel prowadzący - Małgorzata Pach)

- z ZS w Mordarce: Marlena Zelek, Łukasz Hanzel i Paweł Piszczek (nauczyciel prowadzący - Paweł Ciuła)

oraz Karolina Saczka z ZS nr 2 w Starej Wsi (nauczyciel prowadzący - Maria Wyżycka)  

Honorowymi gośćmi byli: Zastępca Wójta Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej – Edyta Król, którzy dokonali uroczystego wreczenia nagród i dyplomów. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu.

Konkurs został zorganizowany dzięki inicjatywie nauczycielek chemii: pani Marii Wyżyckiej z ZS nr 2 w Starej Wsi  i pani Małgorzaty Pach z ZS w Pisarzowej. Dyrektorzy szkół podjęli decyzję o współpracy, a Wójt Gminy Limanowa objął konkurs swoim patronatem. Inauguracyjna edycja konkursu odbyła się w ZS w Pisarzowej, a na kolejną uczestnicy zostaną zaproszeni do ZS nr 2 w Starej Wsi.