Dnia 2 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły, już po raz ósmy, wzięli udział w Powiatowym Konkursie „Znaj-Znak”.

Konkurs corocznie organizowany jest przez Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i adresowany jest do uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Konkurs odbywa się w oparciu o grę edukacyjną IPN „Znaj-Znak”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Aleksandra Frączek i Emilia Radzięta. W tym roku w turnieju wzięło udział 40 uczniów z 11 szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego. Wyróżnienie w konkursie wywalczyła Aleksandra Frączek.

GRATULUJEMY!

Opiekun uczniów: mgr Halina Ryś

 

 Szkoła Współpracy

Szkoła Promujący Zdrowie

Aktywna tablica

Do hymnu!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Spinka

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

insta.ling

Bezpieczny Puchatek

Mały Mistrz

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Odblaskowa szkoła

 

 

 

 

Używamy cookies!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.