W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pięciu konkursach matematycznych:
1) Małopolskim Konkursie Matematycznym (olimpiada matematyczna)
2) Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (OMJ)
3) międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny"
4) Maratonie Matematycznym
5) powiatowym konkursie "Śladami Matematyków"
 
Uczeń klasy III gimnazjum, Damian Judka, został finalistą Maratonu Matematycznego, w Kangurze Matematycznym wyróżnienie otrzymali: Oliwia Dutka (klasa 3 SP), Lucjan Piechówka (klasa IV SP), Bartosz Frączek (klasa VI SP) i Adam Górszczyk (klasa VII SP), a gimnazjaliści Damian Judka i Przemek Siciarz zajęli ex aequo 10. miejsce (na 108 uczestników) w powiatowym konkursie Śladami Matematyków.
 
Gratulujemy naszym uczniom ich matematycznych sukcesów. Zachęcamy do rozwijania swoich uzdolnień. 
                                                                                                                                                                                  nauczyciele matematyki:)