W ramach Szkoły Współpracy oraz Szkoły Promującej Zdrowie 5.06.2018r. w naszej szkole został zorganizowany sklep ze zdrową żywnością.  Zdrowe, pełnowartościowe  produkty przygotowali uczniowie oraz  rodzice klas  I-III, klasy IV a  i  VII. Uzyskane środki ze sprzedaży uczniowie przekazali dla  podopiecznych wolontariuszy naszej szkoły.

Organizatorzy: Beata Kot, Krystyna Tobiasz, Małgorzata Cedzidło

 

 Szkoła Współpracy

Szkoła Promujący Zdrowie

Aktywna tablica

Do hymnu!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Spinka

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

insta.ling

Bezpieczny Puchatek

Mały Mistrz

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Odblaskowa szkoła

 

 

 

 

Używamy cookies!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.